Hit týdne 2. 6. 2024

2. červen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Dua Lipa, Artemas, Teddy Swimms a další.

Dua Lipa má No.1 na Praze!

Další song z alba Radical Optimism vyhrál chart Radia Praha. Po Houdini a Illusion je to These Walls, před týdnem byla nasazená, hned napoprvé vylétla až na vrchol a tam se bude minimálně do soboty 8. června vyhřívat.

Na druhém místě skončil Artemas a hit, který taky jednou vyhrál – I Like The Way You Kiss Me , ten ale povinně končí a další umístění nepřidá.

Na bronzovou příčku se probojoval Teddy Swimms a singl The Door. Na čtvrtém místě naposledy zabodovali další šampióni – Xindl X a Katarína Knechtová , písnička ze seriálu Policie Hvar – Si zabil, kámo, byla taky 8 x.

Pátá je zpěvačka z Missouiri – Chappel Roana a Good Luck, Babe! Z novinek se prosadily ještě nový singl dvojice Post Malone – Morgan Wallen (I Had Some Help - No.7), Pam Rabbit (Space – No.8) a Myles Smith (Stargazing No.10).

Novinky a nasazené

V nasazených jsou tentokrát hvězdy jako Twenty One Pilots, Imagine Dragons, David Guetta a OneRepublic nebo naše Poetika.

Hlasujte a vystřelte Váš nejoblíbenější hit až na vrchol!

Poslechněte si 22. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.