Hit týdne 22. 10. 2023

22. říjen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Vojtaano, November 2nd, David Koller, Joel Corry x MK x Rita Ora, a další.

Na první příčku hitparády vylétl Vojtaano!

Herec, stand-up komik, moderátor a zpěvák Vojta Záveský aka Vojtaano vyhrál s obrovským náskokem 43. vydání Hitu týdne na Rádiu Praha! Nová jednička se jmenuje V míru.

Čtěte také

I dvojka je nová – kapela z Hranic na Moravě November 2nd s vynikající novinkou All Comes Down. Až na bronzové pozici je před týdnem první David Koller a píseň Za hranou.

Bez medaile tentokrát skončili Joel Corry, MK a Rita Ora. Jejich singl Drinkin‘ je No.4 a nejlepším zahraničním hitem. Pětka je také domácí, před týdnem třetí Kateřina Marie Tichá a novinka Plamen.

Novinky a nasazené

Další dvě novinky jsou Support Lesbiens – Anytime Anywhere (No.11) a Selena Gomez – Single Soon (No.14).

V nasazených je opět desítka super aktuálních songů, včetně globálních hvězd, třeba trojhvězdí Marshmello, Sting, P!nk, Lenny Kravitz nebo Robin Schulz a Rita Ora. Z tuzemských umělců například Chinaski s novým singlem Smůla, Slza a Magnety nebo Pam Rabbit a horká novinka Anxiety.

Poslechněte si 43. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.