Hit týdne 25. 12. 2022

25. prosinec 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Marek Ztracený, Michael Patrick Kelly, Joel Corry feat. Tom Grennan a další.

V Hitu týdne opět boduje Marek Ztracený!

Poslednímu kolu naší hitparády kraluje zlatý slavík Marek Ztracený. Balada Pomalu se vám líbila natolik, že jste ji už podruhé umístili na špici.

Ani na stříbrné pozici nedošlo ke změně, Michael Patrick Kelly obhájil druhé místo našeho žebříčku se singlem Wonders ve verzi s newyorským raperem Rakimem. Třetí zůstávají Joel Corry a Tom Grennan – Lionheart (Fearless).

Na čtvrté místo si polepšila Beyoncé a její singl Cuff It, na pátou pozici vyšplhala brazilsko-britská spolupráce – Alok, Sigala a hvězdná Ellie Goulding se singlem All By Myself se samply od slavných Depeche Mode. A nejlepší novinka je na místě šestém Cat Burns – People Pleaser.

Poslechněte si 52. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

klasika.jpg

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?