Hit týdne 25. 9. 2022

25. září 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Rosa Linn, Felix Jaehn & Ray Dalton, Elton John & Britney Spears, a další.

Rádio DAB Praha má novou jedničku! 

Nejvíc hlasů od Vás tentokrát získala rodačka z Arménie Rosa Linn, hit Snap se tak zařadil do elitní společnosti vítězů naší hitparády.

Na druhém místě skončila senzačně nejlepší novinka – producent z německého Hamburku Felix Jaehn a gospelový zpěvák z amerického Seattlu mají vskutku pozoruhodnou novinku Call It Love. Na třetím místě skončili sir Elton John s Britney Spears – Hold Me Closer.

Ze čtvrté pozice se povinně loučí Pokáč, ten o víkendu naplnil pražskou O2 arenu a pošesté zabodoval jako Rodinný typ i v našem chartu. Na páté místo už se probila čerstvá jednička britské, australské nebo švýcarské hitparády, nestor taneční scény David Guetta a Bebe Rexha s coverem slavné 90's Blue  I'm Good.

Z novinek dokázal v Top 10 bodovat ještě šestý vítěz Superstar Adam Pavlovčin aka ADONXS s vynikající novinkou Game a na devátém místě mezinárodní spolupráce Kygo, Gryffin a Calum Scott a hit Woke Up In Love.

I tentokrát jsme Vám k naší patnáctce přihodili 10 aktuálních hitů, je tam třeba hvězdný George Ezra, globálně úspěšní Marshmello s Khalidem, legendární hvězdy 80's A-ha nebo také klasický hit naší nejúspěšnější kapely posledních desetiletí, Lucie a Černí andělé v novém Sympho RMX 2022.

Poslechněte si 39. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.