Hit týdne 27. 8. 2023

27. srpen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Calvin Harris a Sam Smith, Pam Rabbit, Emma Smetana a Richard Müller a další.

Tři vítězství za sebou pro duo Calvin Harris a Sam Smith!

Trance Desire vyhrál už třikrát Hit týdne a Calvin Harris opět ukázal, jak dokáže přesně včas trefit ten správný sound! S Ellie Goulding a hitem Miracle dokázal letos vyhrát pětkrát, teď navýšil počet jedniček v naší hitparádě už na osm.

Čtěte také

Druzí skončili Emma Smetana a Richard Müller s písní k televiznímu seriálu Eliška a Damián. Hlavní ženskou postavu si zahraje právě Emma Smetana, song Tahle jedna vteřina má úspěch ještě před uvedením seriálu.

Třetí je Pam Rabbit se singlem DM Friends, která vystoupí také na naší akci v Centrálním parku ve Kbelích. Už 10. září vás zveme na open air Rádia Praha, kde uvidíte i Lenny, Adama Mišíka a kapelu Portless.

Novinky a nasazené

Z novinek uspěl třeba Jung Kook z kapely BTS a Latto se singlem Seven (No.7), Adam Mišík se Slovenkou Simou a jejich píseň Bez tebe (No.10), Olivia Rodrigo a pěkně našlápnutá Bad Idea Right? (No.12) a Ewa Farna, která si k třicátým narozeninám nadělila nový singl No a co (No.13).

Mezi nasazenými je skvělý Brit Calum Scott, Charlie Puth, Švédka Tove Lo, Thirty Seconds To Mars a další a další.

Poslechněte si 35. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio