Hit týdne 29. 1. 2023

29. leden 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Raye feat. 070 Shake, Imagine Dragons, Maneskin feat. Tom Morello, Miley Cyrus a další.

Hitu týdne tentokrát kraluje Raye!

Zpěvačka z Londýna, 25letá Raye vyhrála Hit týdne s hitem Escapism, na featuringu s 070 Shake. Na vrcholu tak vystřídala Imagine Dragons, ti jsou s hitem Symphony No.2. Třetí místo obhájili italští Maneskin s novinkou z nového alba Rush – Gossip s Tomem Morellem.

Na čtvrté místo se posunula Miley Cyrus, která trhá aktuálně jeden rekord za druhým se singlem Flowers. Pátý je pak náš Thom Artway s baladou Nebedálky.

Z novinek uspěla Becky Hill s coververzí slavné 80’s Bryana Adamse Heaven na devátém místě, jedenáctá je naše Karolína Přibylová aka LinaKaro s perfektní Crazy In Lust, tu pro ni připravili Robin Mood a Kenny Rough.

V nasazených najdete třeba novou Taylor Swift, naši Elly s novinkou Harder, rockové Fall Out Boy, Lucie s dalším songem v opeře anebo zbrusu novou P!nk.

Poslechněte si 5. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.