Hit týdne 29. 1. 2023

29. leden 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. Raye feat. 070 Shake, Imagine Dragons, Maneskin feat. Tom Morello, Miley Cyrus a další.

Hitu týdne tentokrát kraluje Raye!

Zpěvačka z Londýna, 25letá Raye vyhrála Hit týdne s hitem Escapism, na featuringu s 070 Shake. Na vrcholu tak vystřídala Imagine Dragons, ti jsou s hitem Symphony No.2. Třetí místo obhájili italští Maneskin s novinkou z nového alba Rush – Gossip s Tomem Morellem.

Na čtvrté místo se posunula Miley Cyrus, která trhá aktuálně jeden rekord za druhým se singlem Flowers. Pátý je pak náš Thom Artway s baladou Nebedálky.

Z novinek uspěla Becky Hill s coververzí slavné 80’s Bryana Adamse Heaven na devátém místě, jedenáctá je naše Karolína Přibylová aka LinaKaro s perfektní Crazy In Lust, tu pro ni připravili Robin Mood a Kenny Rough.

V nasazených najdete třeba novou Taylor Swift, naši Elly s novinkou Harder, rockové Fall Out Boy, Lucie s dalším songem v opeře anebo zbrusu novou P!nk.

Poslechněte si 5. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Lidský faktor jsem znal jako knížku, ale teprve s rozhlasovým zpracováním jsem ho dokonale pochopil...

Robert Tamchyna, redaktor a moderátor Českého rozhlasu Dvojka

Lidský faktor

Lidský faktor

Koupit

Točili jsme zajímavý příběh. Osoby, které jsme hráli, se ocitaly ve vypjatých životních situacích, vzrušující práce pro herce a režiséra. Během dalšího měsíce jsme Jiří a já odehrané repliky svých rolí žili. Fantasmagorické situace posledního dílu příběhu se staly naší konkrétní každodenností. V srpnu Jiří Adamíra zemřel. Lidský faktor byla naše poslední společná práce.“ Hana Maciuchová