Hit týdne 30. 6. 2024

30. červen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. David Koller, Coldplay, Eminen a další.

David Koller má novou No.1!

Tři novinky zcela rozvrátila nejlepší desítku na Radiu Praha, tři se probojovaly a všechny do nejvyšších pater. S obrovským náskokem vyhrál David Koller s novinkou Stejný, tu nahrál s mnohem mladšími muzikanty a tentokrát se Vám suverénně nejvíc líbila.

I na druhém místě je novinka, Coldplay ohlásili nové album Moon Music, k tomu přidali i pilotní singl Feels Like I’m Falling In Love, ten je dvojkou na Praze. Minulou neděli první, teď třetí je Eminem s aktuálním top hitem Houdini. Čtvrtá je ta třetí novinka – britský house - Nathan Dawe a MNEK – Ten (Get Back Up). Pražský band Monkey Businnes pak uzavírá nejlepší pětku s novým singlem Ciao!Ciao!Ciao!

Novinky a nasazené

V nasazených jsou tentokrát největší globální hity – aktuální jednička světového chartu Sabrina Carpenter (Pleaes Please Please) a také trojka – Billie Eilish (Birds Of A Feather). K tomu noví Bon Jovi, Slza a tajy Declan J Donovan.

Další kolo dopadne přesně tak, jak budete hlasovat u nás na webu, do pátku do 12:00.

Poslechněte si 26. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Vždycky jsem si přál ocitnout se v románu Julese Verna. Teď se mi to splnilo.

Václav Žmolík, moderátor

tajuplny_ostrov.jpg

Tajuplný ostrov

Koupit

Lincolnův ostrov nikdo nikdy na mapě nenašel, a přece ho znají lidé na celém světě. Už déle než sto třicet let na něm prožívají dobrodružství s pěticí trosečníků, kteří na něm našli útočiště, a hlavně nejedno tajemství.