Hit týdne 6. 8. 2023

6. srpen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. No Doubt, Nathan Dawe, Joel Corry a Ella Henderson, Olivia Rodrigo, Emma a Richard a další.

Gwen Stafani No.1 na Praze!

Hvězda americké kapely No Doubt, která v červnu okouzlil Prahu na Prague Rocks, senzačně triumfovala v 32. vydání Hitu týdne! V minulém vydání totiž spadla až na 14. místo, ale fandové se rozhodli to tak nenechat, nasypali zpěvačce a módní ikoně spoustu hlasů a je z to senzační vítězství pro novinku True Babe.

Ta odsunula na druhé místo šampióny posledních dvou kol, britské stars Nathan Dawe, Joel Corry a Ella Henderson se musí spokojit jen s No.2 s hitem 0800 Heaven, po nějž je to zcela jistě poslední bodované umístění v našem chartu, byl pošesté tudíž naposledy.

Třetí skončila 20-ti letá kráska z Kalifornie Olivia Rodrigo s globálním hitem Vampire a na čtvrtém jsou Emma a Richard z nového fantasy seriálu TV Prima Eliška a Damián, tedy Emma Smetana zpívající poprvé česky a Richard Müller – Tahle jedna vteřina. V romantickém seriálu o lásce mezi stoletími si Emma Smetana zahrála i hlavní roli, seriál přijde na naše obrazovky v září.

Pátí v hitparádě jsou Jax Jones a DML ana 6. místo si obrovsky polepšila Billie Eilish s hitem z filmu Barbie, What Was I Made For? Byla před týden až No.13!

Novinky a nasazené

No.7 je pak jediná novinka 32. kola – Calvin Harris a Smith se vrátili do 90. let s výtečnou tranceovou Desire.

V nasazených je opět 10 horkých a velmi dobrých songů, Bebe Rexha x David Guetta, Michal Hrůza, Anne Marie a Khalid, úřadující československá Superstar ADONXS, Chinaski nebo Nicki Minaj a Ice Spice a Barbie World.

Poslechněte si 32. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.