Hit týdne 7. 5. 2023

7. květen 2023

Hit týdne, novinky a největší hity. David Stypka feat. Šimon Bilina, Calvin Harris & Ellie Goulding, Jelen, David Kushner a další.

David Stypka a Šimon Bilina kralují Hitu týdne!

Nádherná balada Nebreč získala nejvíc hlasů a porazila tak pětinásobné šampiony Calvina Harrise s Ellie Goulding. Hit Miracle tak končí s bilancí pěti No.1 a jednoho No.2, čímž vyrovnali letošní maximum Depeche Mode a hitu Ghosts Again.

Čtěte také

Na třetí místo se propracovali Swith Disco s Ellou Henderson a hitem React, ten obsahuje 90’s hit Children od Roberta Milese.

Nejlepší novinka je čtvrtá, dvaadvacetiletý objev z Chicaga, zpěvák s dunivým hlasem David Kushner, singl Daylight je aktuálně světovým tophitem. Pátá je pak česká kapela Jelen a píseň Pálím.

Novinky a nasazené

Další novinka jsou až ve třetí pětce, Purple Disco Machine a Kungs – Substitution (No.12) a Shouse s Davidem Guettou – Live Without Love (No.14).

V novinkách najdete opět spoustu velkých jmen a dobrých songů, Ed Sheeran, Lewis Capaldi, Tiësto, Rita Ora, Foo Fighters, PG Roxette a další čekají na každý hlas, který je posune o kousek výš.

Poslechněte si 19. vydání Hitu týdne roku 2023. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Tohle není povídání na dobrou noc, k zamyšlení určitě.

moderátor Jan Pokorný

tata.jpg

Tata a jeho syn

Koupit

Autorské povídky známého divadelníka a spisovatele A. G. v jeho vlastním podání. Tata a jeho syn je sbírkou úsměvných příběhů na motivy skutečných událostí, ovšem ve skutečných kulisách a především ve skutečné době.