Hit týdne 7. 7. 2024

7. červenec 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. David Koller, Sabrina Carpenter, Nathan Dawe a MNEK a další.

David Koller podruhé No.1 na Praze!

Nestor českého rocku David Koller obhájil se svojí novinkou Stejný a je podruhé na vrcholu hitparády Radia Praha. Na druhé místo se hned prvním týden v Top 10 probojovala shooting star Sabrina Carpenter s novinkou Please Please Please. O místo si polepšily i britské houseové hvězdy – Nathan Dawe a MNEK jsou No.3 s hitem The (Get Back Up).

Pošesté bodovala v nejlepší desítce Dua Lipa se songem posledního alba Radical Optimism, o to jsme hráli i ve vinylu, These Walls si polešil o 4 místa a je No.4. Na páté místo spadla poslední dvojka – noví Coldplay – Feels Like I’m Falling In Love. V desítce dokázala zabodovat ještě jedna novinka – osmí jsou legendární Bon Jovi s novým singlem We Made It Look Easy.

Novinky a nasazené

Tentokrát jsou nasazeni Beyoncé s Miley Cyrus, Ava Max, Benson Boone, Ewu Farna a taky Kygo s americkými Jonas Brothers. Koho popostrčíte svým hlasem mezi nejlepší, a kdo by měl vůbec být v Hitu týdne nejlepší?

Poslechněte si 27. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio