Hit týdne 9. 10. 2022

9. říjen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Felix Jaehn & Ray Dalton, Lewis Capaldi, David Guetta & Bebe Rexha, Lucie a další.

Felix Jaehn a Ray Dalton podruhé vítězí v hitparádě Rádia DAB Praha!

Hamburský producent Felix Jaehn se zpěvákem z amerického Seattlu zopakovali vítězství v Hitu týdne a podruhé triumfovali se singlem Call It Love. Na ně se mocně dotahoval druhý Skot Lewis Capaldi, hitu Forget Me s vtipným „romantickým“ videoklipem ale pár hlasů chybělo.

Čtěte také

Na třetí příčce se povinně rozloučili David Guetta a Bebe Rexha. Ti aktuálně patří ve světových chartech k tomu nejlepšímu s hitem I’m Good (Blue). U nás ale byli pošesté a nejlepší umístění zaznamenali v obou posledních týdnech, tedy No.3.

Čtyřku obhájila kapela Lucie, která se vrátila po 20 letech k projektu Lucie v opeře a právě s filharmonií objíždí největší haly v zemi. No.4 jsou Černí andělé v novém sympho RMX 2022, na konci roku bude i celé album.

Pátá je další legenda československé pop music – Miro Žbirka. V nejbližších dnech vyvrcholí akce k nedožitým 70. narozeninám (21. října), tedy koncert v O2 universum, kde slavné Mekyho hity zazpívají současné hvězdy. Slovenské vydavatelství Opus tento týden nabídne také první alba v jedinečném sběratelském boxu. Nejlepší novinkou na Rádiu DAB Praha je nejnovější singl z alba Posledné veci – Náhodou. 

V nasazených je opět spousta velkých jmen a velmi ambiciózních songů, najdete tam třeba nové Maneskin, Nickelback, Chinaski nebo Thoma Artwaye.

Poslechněte si 41. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...