Hit týdne 9. 5. 2021

10. květen 2021

Hit týdne, novinky a největší hity. Kaleo, LP, Deaf Heart, Shane Codd, Kygo feat. James Gillespie, Pavel Callta, Majestic & Boney M., Billie Eilish a dalši.

Nový týden, nová jednička na Rádiu DAB Praha

Hit týdne má po nedělní premiéře nového leadera, nejvíc hlasů jste tentokrát poslali islandské kapele Kaleo, JJ Julius Son & spol tak vyhráli naši hitparádu už se třetím singlem. Poprvé se jim to povedlo s hitem Way Down We Go v roce 2017, loni pak se singlem I Want More.

Z prvního na druhé místo spadla LP s hitem One Last Time a na třetí místo se vrátila pražská skupina Deaf Heart s dvojnásobnou jedničkou Red. Kuriózním případem je v pořadí čtvrtý hit Get Out My Head, Shane Codd s ním boduje počtvrté a pokaždé na 4. místě.

Které další songy se probojovaly do top 10 a které jsou nově nasazené do hlasování? Poslechněte si 19. vydání Hitu týdne tohoto roku.

Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Nenechte si ujít kouzlo staré Číny s Hankou Maciuchovou

Ondřej Kepka, režisér a moderátor

tajny_denik.jpg

Tajný deník čínské císařovny

Koupit

Románové zpracování životního příběh císařovny vdovy Cch'-si, která se jako mladá dívka Jehonala stala konkubínou císaře a díky mimořádné inteligenci, intrikám i krutosti dokázala postupně vystoupat na vrchol a na půlstoletí se stát faktickou vládkyní Číny.