Při listopadovém summitu NATO se dá očekávat stejná pouliční válka jako při MMF
Při listopadovém summitu NATO v Praze se podle všeho zopakuje pouliční válka, jakou město zažilo před dvěma lety během zasedání Mezinárodního měnového fondu. Tvrdí to Mladá fronta Dnes. Tvrdé jádro militantních extremistů se už nyní připravuje na násilné střety s policií. Například na utajovaném statku v Krkonoších se podle listu účastníci kromě výroby zápalných lahví učili, jak se chránit před slzným plynem či jak mluvit s policií. Toto setkání údajně nebylo jediné. Policie odhaduje, že proti Severoatlantické alianci přijede do Prahy demonstrovat až dvanáct tisíc lidí. Značnou část budou tvořit mimopražské posily, což ovšem podle velitele pražských bezpečnostních složek Vladislava Husáka neznamená, že by zbytek republiky zůstal bez ochrany.
Nejposlouchanější
Zprávy z iROZHLAS.cz
-
,Bromance‘ na odpis? Trump Netanjahua zkritizoval kvůli Libanonu, vztah jim to ale narušit nemělo
-
Exnáměstek hejtmana a dalších devět stíhaných uzavřeli dohodu v kauze ‚ohnutých‘ zakázek
-
Zeman je kronikou století, Řád bílého lva má mít, míní Vondráček. Výborný: Není to odměna za volby
-
‚Stránka nebyla nalezena.‘ Uživatelé sociálních sítí Instagramu a Facebooku hlásí celosvětový výpadek