Tereza Čistotová

manažerka komunikace

Starám se o marketing.

Znamení?

Býk.

Co mě na práci v rádiu baví?

Asi nejvíce mě baví různorodost. V práci se rozhodně nenudím, každou minutu řeším něco jiného. Jeden den lítám po schůzkách, druhý den chystám akci pro naše posluchače nebo píši emaily a vyplňuji tabulky. Moje práce je hodně kreativní, a to je věc, co mě velmi baví a naplňuje. Neměnila bych ;) Zvlášť když vím, že „kopu“ za ten nejlepší tým.

Předtím jsem stihla?

Úspěšně dostudovat, projít si zkušenostmi z marketingových agentur, procestovat svět, skočit si padákem nebo se stát pejskařem a tetou ;) Podařilo se mi narazit na blbce, ale také na inspirativní lidi, kteří mě nejenom profesně posunuli dále. Za svůj dosavadní život jsem si několikrát odzkoušela, že marketing je „pokus – omyl“. Osobně doufám, že těch omylů bylo co nejméně a akce, které pro posluchače pořádáme, se lidem líbí. Snažíme se s nimi komunikovat neotřele a svěže. I když jsme stanicí Českého rozhlasu, tak jsme parta mladých lidí, které práce neskutečně baví, a já doufám, že je to vidět. Rozhlas není jenom pro „staré“, máme moderní a cool stanici.

Nejraději poslouchám?

Nad odpovědí nemusím dlouze přemýšlet. Nejraději poslouchám naše rádio. Ale pravdou je, že nepohrdnu ani cimbálovou muzikou v moravském sklípku.

Mé nejoblíbenější filmy?

Každý rok musím shlédnout film Schindlerův seznam, prostě srdcovka. Jako oddechovku volím americké seriály Dva a půl chlapa, Znovu 20 nebo Sex ve městě. Nejsem náročný divák. Když už do kina, tak na nějaký artový film, multiplex mně nic neříká. Mám promítačský průkaz, jsem holt stará škola ;) Když už mám zaplatit dvě stovky za film, tak nechci, aby mně někdo chroupal popcorn do ucha.

Oblíbení literární autoři?

Nejčastěji čtu cestovní průvodce a ty píše pokaždé někdo jiný.

K jídlu a pití mám nejraději?

Jsem vděčný strávník, nejsem vybíravá. K pití mám ráda dobré bílé víno a kávu.

Když mám volný čas, tak ho trávím?

Někdy odpočinkem, někdy cestováním nebo pitím vínka se svými přáteli a rodinou. Každou volnou chvilku se snažím zaplnit něčím zajímavým. Mám ráda zážitky, a proto neustále něco podnikám. Několikrát do roka jezdím na jižní Moravu, tam to mám moc ráda. A když jsou našetřené penízky, tak vyjedu za hranice. Mezi největší cestovatelské zážitky počítám západní pobřeží USA, Bali, Jihoafrickou republiku nebo Singapur. „Alespoň jednou za rok navštiv místo, kde jsi nikdy předtím nebyl.“ Dalajláma.

Oblíbené místo v Praze?

Miluji Prahu a vybrat jenom jedno mé oblíbené místo je strašně těžké. Ale místo, kam ráda chodím, je Nový Svět. Místo, kde se zastavil čas.

Motto

Dobrá nálada nevyřeší všechny tvoje problémy, ale naštve tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

Všechny články

Stránky

Sledujte nás