Vlasta Horváth přichází s novým albem

15. prosinec 2014

Zpěvák Vlasta Horváth se letos po čase, kdy se stáhl do ústrání a věnoval se rodině, vrátil s novým albem na koncertní pódia. Novinku pojmenoval To máme znát a je třetí v jeho diskografii.

Trojka je údajně pro interpreta rozhodující, a třebaže Vlasta není pověrčivý, nebere tato slova na lehkou váhu. Nezapracoval jen na nové desce a reperotáru, ale rozhodl se změnit i vzhled. Tričko a džíny vyměnil za oblek a elegantní image předvedl na svém podzimním turné. Většinu písniček si "ušil" na tělo sám, šití obléků svěřil profesionálům z oboru.

V pátečním Nočním proudu Jitky Benešové mluvil o čerstvých zážitcích z turné, jak prožije Vánoce s rodinou, nebo co chystá svým fanouškům na rok 2015.

Vítěz druhé řady soutěže SuperStar byl jedním z hostů historicky prvního Nočního proudu na Regině v dubnu 2007, a tak se tentokrát, v pátek 12. prosince před půlnocí, i trochu vzpomínalo.

Poslechněte si.

autor: jib
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

ze_světa_lesních_samot.jpg

3x Karel Klostermann

Koupit

Komplet obsahuje dva šumavské romány Ze světa lesních samot, V ráji šumavském a povídkový soubor Mrtví se nevracejí z pera klasika české literatury Karla Klostermanna (1848 - 1923), který tomuto kraji zasvětil celé své dílo.