Zpěvačka Annabelle chce dobýt svět: Trochu spoléhám na štěstí, to mě totiž docela provází
Hostem Lenky Vahalové byla tentokrát mladá a talentovaná zpěvačka, která si říká Annabelle. Ve studiu vyprávěla o spolupráci s hudebním producentem Fiedlerskim, o novém singlu Charm a také o tom, proč touží uspět v zahraničí.
Poslechněte si rozhovor Lenky Vahalové se zpěvačkou Annabelle
Nejnovějším songem zpěvačky Annabelle je Charm, který napsala s rakouským producentem a britským songwriterem. „S tím Charmem jsem se snažila, aby to byl rádiový song, protože třeba u Medicine se to zalíbilo některým zahraničním rádiím – já jako interpretka, ale říkali, že Medicine je na ně moc alternativní, takže jsem s dalším songem chtěla přijít s víc přístupným zvukem,“ prozrazuje mladá zpěvačka.
Když byla menší, absolvovala pár lekcí u zpěvačky a hlasové poradkyně Lindy Finkové. „Říkala mi, že slyší, že toho mám hodně naposlouchaného, že mám ucho a umím dobře napodobovat, co poslouchám. Ale říkala, že zpívám trošku jako koza,“ směje se.
Za studiem hlasu se vypravila i do Londýna, tamní školu ale nedokončila. „Já jsem tam měla šílenou depku. Neměla jsem tam kontakty, tady v Praze se na mě docela lepili, měla jsem nějaký okruh lidí. Ale tam jsem byla zničehonic na nule. Musela jsem hodně pracovat, na což jsem taky nebyla zvyklá, protože jsem neměla peníze na život. A zároveň v Londýně nesvítí slunce.“
Jednou by si přála, aby ji poznal celý svět. „Trošičku spoléhám na štěstí, to mě totiž docela provází. V nějakém podcastu jsem slyšela, že se tomu říká miláček universa. Takže doufám, že se mě ještě chvilku bude držet,“ dodává.
Kdy plánuje vydat své první album? A jak vznikl její pseudonym? Poslechněte si celý rozhovor Lenky Vahalové se zpěvačkou Annabelle.
Více z pořadu
E-shop Českého rozhlasu
Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.
Václav Žmolík, moderátor


Zmizelá osada
Dramatický příběh viny a trestu odehrávající se v hlubokých lesích nenávratně zmizelé staré Šumavy, několik let po ničivém polomu z roku 1870.