Hit týdne 20. 2. 2022

20. únor 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Jax Jones feat. MNEK, Inna & Sean Paul, Lucie Vondráčková feat. Raego, Joy Crookes, George Ezra a další.

Jax Jones a MNEK obhájili No.1 na Rádiu DAB Praha!

Britské hvězdy Jax Jones a MNEK se singlem Where Did You Go? dostali podruhé nejvíc Vašich hlasů a podruhé tak opanovali Hit týdne. Na druhé místo poskočili ze šestého rumunská kráska Inna a Jamajčan Sean Paul. Singl Up je tedy stříbrný. Do desítky se dostala jediná novinka, začíná na skvělém 3. místě! Kolikátá už spolupráce Lucie Vondráčkové a Raega - Tvoje ex. Na čtvrtém místě naopak naposledy boduje Londýňanka Joy Crookes, singl When You Were Mine skočil z 12. místa a zaznamenal nejlepší umístění za šest týdnů v TOP10! Pátou příčku udržel George Ezra s Anyone For You.

V nasazených novinkách je třeba skvělá rocková verze hitu Bad Habits, kterou Ed Sheeran nahrál s kapelou Bring Me The Horizon. Najdete tam i Pavla Calltu s Lucií Bílou, Poetiku se skvělou novinkou Sám z alba Identity, novinku od britských Clean Bandit se Švédem A7S nebo shooting star Dove Cameron se singlem Boyfriend.

Poslechněte si 8. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Starosvětské příběhy lesníků z časů, kdy se na Šumavě ještě žilo podle staletých tradic.

Václav Žmolík, moderátor

Karel Klostermann Ze světa lesních samot

Ze světa lesních samot

Koupit

Román klasika české literatury zobrazuje dramatické změny poměrů na česko-bavorském pomezí v posledním čtvrtletí 19. století, kdy ustálený životní řád "světa lesních samot" narušila živelná katastrofa.