Hit týdne 27. 11. 2022

27. listopad 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Poetika, Michael Patrick Kelly, Joel Corry feat. Tom Grennan, Taylor Swift a další.

Uragán se prohnal 48. vydáním Hitu týdne. Do TOP 5 se dostaly 4 novinky!

Formace z Vysočiny hned z nasazených urvala No.1. V čele naší hitparády se objevila Poetika se svěží novinkou Půlnoc, poprvé bez Edy Rovenského a bez rapu.

Čtěte také

Druhý skončil Ir se čtyřmi oktávami v hlase, člen slavných Kelly Family – Michael Patrick Kelly s výtečným singlem Wonders. I třetí je novinka, na bronzovou příčku se vylétly britské hvězdy – Joel Corry a Tom Grennan s hitem Lionheart (Fearless).

Na čtvrté místo si polepšila úřadují britská i americká jednička Taylor Swift s něžnou Anti-Hero a nejlepší pětku doplňuje další novinka, Harry Styles se singlem Music For A Sushi Restaurant, u té musíte vidět videoklip!

Minulá jednička Jana Kirschner s Milanem Ondríkem spadla až na 6. místo, dvojnásobná vítězka Mimi Webb je dokonce až na No.12. Ještě jedna novinka si do žebříčku našla cestu, Vlci od kapely Mirai jsou No.10.

V nasazených je tentokrát třeba hit právě probíhajícího MS ve fotbale od Jung Kooka, nová vánoční Slza, Václav Noid Bárta s nádhernou novinkou k filmu Vánoční příběh, veleúspěšný Calin nebo v evropských chartech prudce stoupající Švédka Tove Lo.

Poslechněte si 48. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Když vás chytne klasika, nikdy vás už nepustí. I kdybyste se před ní plazili.

Petr Král, hudební dramaturg a moderátor Českého rozhlasu

Nebojte se klasiky!

Nebojte se klasiky!

Koupit

Bum, řach, prásk, křup, vrz, chrum, švuňk, cink. Už chápete? Bicí! Který nástroj vypadá jako obří hrnec ze školní jídelny potažený látkou? Ano, tympán! A který připomíná kuchyňské police? A který zní jako struhadlo? A který jako cinkání skleničkami? A který zní jako vítr?