Hit týdne 31. 3. 2024

31. březen 2024

Hit týdne, novinky a největší hity. Jax Jones a Zoe Wees, Sia a Kylie Minogue, Dua Lipa, Ella Henderson feat. Rudimental, Aneta Langerová a další.

Jax Jones a Zoe Wees skokany kola!

Nejnovější 13. vydání Hitu týdne vyhrála nasazená novinka – Jax Jones a Zoe Wees se singlem Never Be Lonely. Ve videoklipu vesele dovádí Pikachu, song naprosto suverénně hned napoprvé přejel veškerou konkurenci a z prvního místa sesadil dvě australské hvězdy. Sia a Kylie Minogue jsou tak po dvou prvních místech „jen“ stříbrné s novinkou Dance Alone.

Na třetí místo se vrátila Dua Lipa s trackem Training Season, už 3. května má vyjít nové album Radical Optimism. Čtvrté místo udržel herec a zpěvák Joe Keery aka Djo, hit End Of Beginning aktuálně patří mezi světově nejúspěšnější, u nás je bramborový.

Novinky a nasazené

Na páté místo klesli Ella Henderson a Rudimental – Alibi. Dalšími novinkami v naší Top 10 jsou Aneta Langerová – Zázračná písně krajina (No.7) a O5 a Radeček s Elly – I tak to za to stojí (No.8).

Čtěte také

V nasazených je tentokrát vycházející hvězda Dasha, Shakira s Cardi B, Sigma s Joe Devlinem, Michal Hrůza s Ivanem Mládkem nebo Conan Gray.

Poslechněte si 13. vydání Hitu týdne roku 2024. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

autor: Petr Jungmann
Spustit audio

Související

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Kdo jste vy? Klára, nebo učitel?

Tereza Kostková, moderátorka ČRo Dvojka

jak_klara_obratila_na web.jpg

Jak Klára obrátila všechno vzhůru nohama

Koupit

Knížka režiséra a herce Jakuba Nvoty v překladu Terezy Kostkové předkládá malým i velkým čtenářům dialogy malé Kláry a učitele o světě, který se dá vnímat docela jinak, než jak se píše v učebnicích.