Hit týdne 6. 2. 2022

7. únor 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Griff & Sigrid, Bastille, Purple Disco Machine & Sophie And The Giants, George Ezra, Raego a další.

Hitparáda Rádia DAB Praha vykročila do nového týdne s novou jedničkou!

Na nejvyšší stupínek Hitu týdne se probojovaly dvě původně on-line kamarádky z časů pandemie – Britka Griff a Norka Sigrid. Když se poprvé potkaly face to face, daly si pizzu a slovo, že něco nahrají. Novou jedničkou je jejich singl Head On Fire.

Na druhé místo se vrátili londýnští Bastille s novinkou Shut Off The Lights, v pátek vydali nové album Give Me The Future. Na další dvě místa se dostaly nejlepší novinky týdne, producent z Drážďan Purple Disco Machine nahrával znova s britskými Sophie And The Giants a výsledek? Hit na první dobrou – In The Dark a bronz. Vynikající George Ezra ohlásil nové album Gold Rush Kid a první singl hned uspěl i u nás, číslo 4 pro Anyone For You. Až na páté místo spadl poslední vítěz, domácí Raego a Chybí mi tvý starý já.

V nasazených novinkách je tentokrát třeba totálně nakažlivá píseň Up dvojice Inna & Sean Paul. Na body čekají i tepličtí Fate Magazine, Britka Charli XCX, hvězdní Němci Topic, Robin Schulz, Nico Santos a legendární Paul van Dyk v novince In Your Arms, další vydařený hit od Britů Jaxe Jonese a MNEK a samozřejmě nechybí ani senzační páteční návrat kalifornských rockových legend, skupiny Red Hot Chili Peppers s novinkou Black Summer.

Poslechněte si 6. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio