Hit týdne 21. 8. 2022

21. srpen 2022

Hit týdne, novinky a největší hity. Harry Styles, Calvin Harris, Justin Timberlake, Halsey & Pharrell Williams, Tomáš Klus a další.

Hit týdne opět v režii Harryho Stylese!

Harry Styles dokázal podruhé vyhrát hitparádu Rádia DAB Praha, na poslední chvíli opět zabodoval na nejvyšším stupni. S Hitem týdne se ale po šesti týdnech povinně loučí s druhým singlem aktuální desky Harry’s House – Late Night Talking, budeme se těšit na další.

Čtěte také

Druzí skončili už trojnásobní šampióni Calvin Harris, Justin Timberlake, Halsey a Pharrell Williams s hitem Stay With Me. Ty dokázal dvakrát porazit pouze Harry Styles. I oni mají před sebou už jen poslední týden, v neděli zabodují naposledy, vyhrají počtvrté?

Třetí místo udržel Tomáš Klus se singlem z chystaného filmu Přání k narozeninám – Štěstí. Italská Meduza s novinkou Bad Memories skončila čtvrtá a na páté místo si výrazně polepšila úřadující americká jednička. Megastar Beyoncé se singlem Break My Soul byla před týdnem No.13, teď už je v elitní společnosti na vrcholu žebříčku Rádia DAB Praha.

Z novinek se dařilo především domácím umělcům, noví Support Lesbiens se singlem SINS jsou napoprvé No.8, Slza a Dominique Alagia se singlem Tak mi promiň jsou No.10 a aktuální Pokáč – Rodinný typ je No.11. Ještě jedna novinka dokázala projít do nejlepší patnáctky – Charlie Puth se členem jihokorejských BTS Jung Kookem a hitem Left And Right.

Poslechněte si 34. vydání Hitu týdne tohoto roku. O pořadí všech songů rozhodujete vy, svými hlasy. Hlasování běží jako vždy až do pátku do 12:00, do té doby můžete rozhodnout o těch nejlepších hitech na Rádiu DAB Praha. Premiéra Hitu týdne je pak na programu vždy v neděli od 19:00, v repríze si pořad poslechnete v pondělí od 22:00 hodin nebo kdykoliv u nás na webu.

Spustit audio

Více z pořadu

E-shop Českého rozhlasu

Historická detektivka z doby, kdy byl hrad Zlenice novostavbou. Radovan Šimáček jako průkopník žánru časově předběhl i Agathu Christie!

Vladimír Kroc, moderátor

Zločin na Zlenicích hradě

Zločin na Zlenicích hradě

Koupit

Šlechtici, kteří se sešli na Zlenicích, aby urovnali spory vzniklé za vlády Jana Lucemburského, se nepohodnou. Poté, co je jejich hostitel, pan Oldřich ze Zlenic, rafinovaně zavražděn, tudíž padá podezření na každého z nich. Neunikne mu ani syn zlenického pána Jan, jemuž nezbývá než doufat, že jeho přítel Petr Ptáček celou záhadu rozluští...